TARASY  Drewniane  i Kompozytowe

Tarasy  drewniane  to natura i piękno. Stosujemy do ich wykonania surowce do zastosowań zewnętrznych, które pozwalają kształtować charakter przestrzeni przed domem, w ogrodzie, patio czy w restauracji.
Drewniane tarasy mają przyjemną temperaturę, nie są ani za zimne ani za gorące, amortyzują upadki, ryfle na deskach działają antypoślizgowo i zabezpieczają nawierzchnię przed gromadzeniem się wody.

Deskę tarasową należy montować na legarach o gęstości zbliżonej do materiału, z którego wykonane są deski. Do desek z drewna egzotycznego nie należy stosować legarów z drewna iglastego.

Stała pielęgnacja tarasu drewnianego to usuwanie zanieczyszczeń przy pomocy szczotki. Przy dużym zabrudzeniu można umyć powierzchnię desek myjką ciśnieniową.

Pod wpływem czynników atmosferycznych drewniane deski tarasowe podlegają naturalnemu patynowaniu. W celu zachowania naturalnego koloru drewna, należy przeprowadzać konserwację tarasu . Konserwacja tarasu drewnianego to olejowanie najlepiej 2 razy do roku.

W sprzedaży deski tarasowe egzotyczne  :

  • deska tarasowa Bangkirai,
  • deska tarasowa Lapacho,
  • deska tarasowa  Cumaru,
  • deska tarasowa Massaranduba,
  • deska tarasowa  Modrzew syberyjski,

Wykonujemy również tarasy  z deski  kompozytowej

-deska tarasowa kompozytowa LUNA

-deska tarasowa kompozytowa GAMA

Taras wykonany z deski kompozytowej  to trwałość i wytrzymałość. Jest Odporny na zmienne warunki atmosferyczne i nie wymaga konserwacji.  Deski posiadają antypoślizgową powierzchnię  ,pozbawione są sęków i spękań. Stosuje się do nich niewidoczny system montażu , polecany na tarasy, balkony, miejsca użyteczności publicznej.

deska tarasowa modrzew syberyjski
deska tarasowa massaranduba
deska tarasowa kompozytowa
deska tarasowa IPE
deska tarasowa bangkirai