PODŁOGI  DREWNIANE WARSTWOWE   na  ogrzewanie  podłogowe

Podłogi drewniane warstwowe składają się z dwóch lub trzech warstw klejonego drewna.   Warstwa wierzchnia tzw. użytkowa ma grubość od 3,6 mm do 6 mm  i jest wykończona kilkoma warstwami lakieru lub oleju niekiedy utwardzonego promieniami UV, dzięki czemu jest trwała.

Podłoga warstwowa nadaje się również na wodne ogrzewanie podłogowe.

W naszej ofercie znajdują się podłogi drewniane warstwowe następujących firm:

Podłogi   warstwowe  KACZKAN :   www.kaczkan.com

Kolekcja podłóg Kaczkan   obejmuje wiele różnych produktów.  Nowoczesna fabryka  w Klonowym Dworze wykorzystuje najnowocześniejszą technologię i łączy ją z wieloletnim doświadczeniem. Tak powstają starannie zaprojektowane kolekcje od firmy Kaczkan. Deski warstwowe firmy Kaczkan nadają sie do montażu na posadzkę z  ogrzewaniem podłogowym.

Podłogi   CHAPEL PARKET :  www.chapelparket.pl

Podłogi  CHAPEL PARKET : deski, klepki, kasetony , są poddawane obróbce ręcznej , dzięki czemu są niepowtarzalne i unikatowe. Specjalna warstwa ochronna sprawia, że podłogi Chapel Parket są niezwykle trwałe. Każdy produkt Chapel Parket spełnia najsurowsze standardy jakości. Łatwość w utrzymaniu podłogi , zapewnia maksymalny komfort.

Podłogi  warstwowe   JAWOR :  www.jawor-parkiet.pl

Drewno , z którego tworzone są produkty , to dzieło matki natury.  Jakość produktu jest dla JAWORA najwyższym priorytetem, dlatego na każdym etapie produkcji  przywiązuje do niej olbrzymia wagę.  Podłogi firmy JAWOR w całości składają się z surowców naturalnych, a do ich zabezpieczenia wykorzystuje wyłącznie   lakiery i oleje bez rozpuszczalników oraz szkodliwych substancji. Deski warstwowe firmy Jawor nadają się do montażu na posadzkę z ogrzewaniem podłogowym.

Podłogi  warstwowe   MAFI  :  www.mafi.com

Podłogi austiackiej firmy MAFI maja wyjątkowa konstrukcję. Spód deski jest wykonany z tego samego gatunku drewna co warstwa wierzchnia. Daje to niepowtarzalną stabilnośc. Dlatego też mozna z powodzeniem kłaść 30 cm szerokie deski na ogrzewanie podłogowe. Do wykańczania powierzchni używa się wyłącznie olejów schnących oksydacyjnie. Produkty MAFI zostały wielokrotnie wyróżnione.

Podłogi  warstwowe   ZŁOTY    SĘK  :   www.zlotysek.com.pl

Linia  Złoty  Sęk została stworzona dla zaspokojenia najbardziej wyszukanych gustów klientów.  Proponujemy Państwu unikalne podłogi z prawdziwego, naturalnego dębowego drewna.Dąb jest drewnem bardzo dekoracyjnym i stylowym, które jest stosowane z powodzeniem w parkieciarstwie od wielu lat.Produkowane przez nas podłogi charakteryzują się oryginalnymi kolorami oraz smakiem i pasja, z którą są wykonywane. Deski warstwowe firmy Złoty Sęk nadaja się do montazu na posadzkę z ogrzewaniem podłogowym.