PODŁOGI  DREWNIANE WARSTWOWE   na  ogrzewanie  podłogowe

Podłogi drewniane warstwowe składają się z dwóch lub trzech warstw klejonego drewna.   Warstwa wierzchnia tzw. użytkowa ma grubość od 3,6 mm do 6 mm  i jest wykończona kilkoma warstwami lakieru lub oleju niekiedy utwardzonego promieniami UV, dzięki czemu jest trwała.

Podłoga warstwowa nadaje się również na wodne ogrzewanie podłogowe.

W naszej ofercie znajdują się podłogi drewniane warstwowe następujących firm:

Podłogi   warstwowe  KACZKAN

Kolekcja podłóg Kaczkan   obejmuje wiele różnych produktów.  Nowoczesna fabryka  w Klonowym Dworze wykorzystuje najnowocześniejszą technologię i łączy ją z wieloletnim doświadczeniem. Tak powstają starannie zaprojektowane kolekcje od firmy Kaczkan. Deski warstwowe firmy Kaczkan nadają sie do montażu na posadzkę z  ogrzewaniem podłogowym.

Podłogi  warstwowe   MAT-TAR

Podłogi  MAT-TAR  to szeroka i niepowtarzalna  kolekcja warstwowych podłóg drewnianych. MAT-TAR  to produkty naturalne o unikalnym wyglądzie. Łączą ze sobą nowoczesność i tradycję i sprawiają, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe. Produkty oferowane są w czterech  klasach jakościowych . Deski warstwowe firmy MAT-TAR nadają się do montażu na posadzkę z ogrzewaniem podłogowym.

Podłogi  warstwowe   JAWOR

Drewno , z którego tworzone są produkty , to dzieło matki natury.  Jakość produktu jest dla JAWORA najwyższym priorytetem, dlatego na każdym etapie produkcji  przywiązuje do niej olbrzymia wagę.  Podłogi firmy JAWOR w całości składają się z surowców naturalnych, a do ich zabezpieczenia wykorzystuje wyłącznie   lakiery i oleje bez rozpuszczalników oraz szkodliwych substancji. Deski warstwowe firmy Jawor nadają się do montażu na posadzkę z ogrzewaniem podłogowym.

Podłogi  warstwowe  ŁĄCCY

Firma powstała w 1983 roku. Podstawowy surowiec do produkcji podłóg to drewno dębowe.  Jest  ono cenione za swoją niezwykłą wytrzymałość . Gwarantuje izolacje akustyczną i ogranicza obecność roztoczy.  Gama produktów firmy Łąccy zadowoli  klientów, którzy będą cieszyć się pięknem podłogi przez wiele lat. Warstwowe deski firmy Łąccy nadają się do montażu na posadzkę z ogrzewaniem podłogowym.

Podłogi  warstwowe   ZŁOTY    SĘK

Linia  Złoty  Sęk została stworzona dla zaspokojenia najbardziej wyszukanych gustów klientów.  Proponujemy Państwu unikalne podłogi z prawdziwego, naturalnego dębowego drewna.Dąb jest drewnem bardzo dekoracyjnym i stylowym, które jest stosowane z powodzeniem w parkieciarstwie od wielu lat.Produkowane przez nas podłogi charakteryzują się oryginalnymi kolorami oraz smakiem i pasja, z którą są wykonywane. Deski warstwowe firmy Złoty Sęk nadaja się do montazu na posadzkę z ogrzewaniem podłogowym.