PODŁOGI  DREWNIANE WARSTWOWE   na  ogrzewanie  podłogowe

Podłogi drewniane warstwowe składają się z dwóch lub trzech warstw klejonego drewna.   Warstwa wierzchnia tzw. użytkowa ma grubość od 3,6 mm do 6 mm  i jest wykończona kilkoma warstwami lakieru lub oleju niekiedy utwardzonego promieniami UV, dzięki czemu jest trwała.

Podłoga warstwowa nadaje się również na wodne ogrzewanie podłogowe.

W naszej ofercie znajdują się podłogi drewniane warstwowe następujących firm:

Podłogi   warstwowe  KACZKAN

Kolekcja podłóg Kaczkan   obejmuje wiele różnych produktów.  Nowoczesna fabryka  w Klonowym Dworze wykorzystuje najnowocześniejszą technologię i łączy ją z wieloletnim doświadczeniem. Tak powstają starannie zaprojektowane kolekcje od firmy Kaczkan.

Podłogi  warstwowe   ABARO

Podłogi  ABARO  to szeroka i niepowtarzalna  kolekcja warstwowych podłóg drewnianych. Abaro  to produkty naturalne o unikalnym wyglądzie. Łączą ze sobą nowoczesność i tradycję i sprawiają, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe. Produkty oferowane są w dwóch klasach jakościowych Prime  i Rustikal.

Podłogi  warstwowe   JAWOR

Drewno , z którego tworzone są produkty , to dzieło matki natury.  Jakość produktu jest dla JAWORA najwyższym priorytetem, dlatego na każdym etapie produkcji  przywiązuje do niej olbrzymia wagę.  Podłogi firmy JAWOR w całości składają się z surowców naturalnych, a do ich zabezpieczenia wykorzystuje wyłącznie   lakiery i oleje bez rozpuszczalników oraz szkodliwych substancji.

Podłogi  warstwowe  ŁĄCCY

Firma powstała w 1983 roku. Podstawowy surowiec do produkcji podłóg to drewno dębowe.  Jest  ono cenione za swoją niezwykłą wytrzymałość . Gwarantuje izolacje akustyczną i ogranicza obecność roztoczy.  Gama produktów firmy Łąccy zadowoli  klientów, którzy będa cieszyć się pieknem podłogi przez wiele lat.

Podłogi  warstwowe   ZŁOTY    SĘK

Linia  Złoty  Sęk została stworzona dla zaspokojenia najbardziej wyszukanych gustów klientów.  Proponujemy Państwu unikalne podłogi z prawdziwego, naturalnego dębowego drewna.Dąb jest drewnem bardzo dekoracyjnym i stylowym, które jest stosowane z powodzeniem w parkieciarstwie od wielu lat.Produkowane przez nas podłogi charakteryzują się oryginalnymi kolorami oraz smakiem i pasja, z którą są wykonywane.